Ремонт пологового відділення на завершальному етапі

5 січня голова районної ради Віктор Слободянюк та перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Прохоров завітали до Козятинської ЦРЛ аби оглянути стан проведення ремонтних робіт пологового відділення.

Як розповіли головний лікар медичного закладу Олександр Кравчук та заступник головного лікаря Ігор Грубеляс, наразі у відділенні щодня працює 3 ремонтних бригади загальною чисельністю 20 чоловік.

У пологовому відділенні площею понад 700 м² буде окрема  сучасна операційна для вагітних, для якої вже закуплено стіл та лампи, 2 індивідуальних пологових зали та УЗД-кабінет. Ведуться перемовини щодо придбання нового устаткування.

Капітальний ремонт також передбачає облаштування 6 палат індивідуального перебування для матері та дитини. В палатах встановлюється електроопалення для створення необхідного температурного режиму – 24-26 °C для новонародженого.

Ремонтні роботи планується завершити до кінця поточного місяця, після чого почнеться переведення відділення з колишнього приміщення.

- Зовсім скоро немовлята Козятинщини будуть народжуватись у ще кращих умовах, а молоді мами матимуть можливість отримувати якісну медичну допомогу при народженні дитини, - підкреслив голова районної ради Віктор Слободянюк.

                                                    

                                                  

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація