Рентген-кабінети працюватимуть

Таке рішення прийняли члени постійної комісії районної ради з питань з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, роботи з ветеранами, військовослужбовцями, засідання якої відбулось 10 жовтня.

 

Участь у роботі комісії взяв голова районної ради Віктор Слободянюк, голова райдержадміністрації Олег Оркуша, в. о. головного лікаря КП «Козятинська ЦРЛ» Олександр Кравчук, головний лікар КУ «Козятинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Олександр Дзема, а також Махнівський сільський голова Павло Кузьмінський.

В рамках підготовки до 8 сесії районної ради 7 скликання, яка відбудеться 28 жовтня, було розглянуто та погоджено порядок денний сесії та проекти рішень.

 Значну увагу комісія приділила важливому та болючому питанню роботи рентген-кабінетів у колишніх дільничних лікарнях в селах Самгородок, Махнівка та в селищі Глухівці. Як поінформував О. Дзема, згідно наказів МОЗ України № 585 та № 1150 в структурі первинної медико-санітарної допомоги наявність рентгенологічної служби не передбачається. Тож постало питання роботи даних кабінетів у вище згаданих населених пунктах, на  утримання яких витрачається 215 тис. 602 грн. Ці ж кошти можуть піти на розвиток ФАПів та амбулаторій. Однак, як наголосив голова районної ради Віктор Слободянюк, рентген-кабінети мають працювати, оскільки надають жителям на місцях важливу послугу.  Дійшли згоди і члени комісії, що працювати вони мають в структурі саме первинної ланки медицини. Тож в результаті обговорення було знайдено вихід з ситуації – рентген-кабінети продовжать свою роботу за умови співфінансування сільськими радами з послідуючим вивченням ситуації. Таке рішення підтримав і присутній на засіданні Махнівський сільський голова Павло Кузьмінський.

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація