Рішенням 13-ї позачергової сесії виділено кошти на відновлення будівництва спорткомплексу

 28 квітня  відбулось засідання 13-ї позачергової сесії сьомого скликання Козятинської районної ради, яке провів голова райради Віктор Слободянюк.

Із 34 районних обранців прибули та зареєструвалися 21 депутат.

 

В роботі сесії взяв участь голова райдержадміністрації Олег Оркуша, керівники районних установ та організацій, представники ЗМІ.

На початку засідання Віктор Слободянюк поінформував, що сесія була  скликана у зв’язку з необхідністю виділення коштів для участі району в регіональній програмі, що дасть можливість завершити будівництво спортивної зали РДЮСШ «Колос».

Нагадаємо, що будівництво спорткомплексу, який знаходиться в м. Козятин по вул. Довженка, 107 на території ПМК-9, до 1991 року велось 20 сільськогосподарськими підприємствами АПК Козятинського району, а у 2006 році за згодою правонаступників цих підприємств об’єкт було передано у спільну комунальну власність територіальних громад Козятинського району. У 2008 було розпочато реконструкцію, яка з часом була призупинена.

Цього року відповідний проект реконструкції спортзалу взяв участь у конкурсі фонду регіонального розвитку та став переможцем.  Згідно умов на реалізацію проекту з фонду буде направлено 3 млн. грн. Однак участь у співфінансуванні має взяти районний бюджет, на що необхідне відповідне рішення сесії. 

Тож основним в порядку денному було питання внесення змін до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2016 р. № 09-10-07 «Про районний бюджет на 2017 рік», з якогоінформувала начальник фінансового управління Світлана Вельгус.

                                                                             

Рішенням сесії внесено зміни по дохідній частині бюджетуна загальну суму 1 млн 100 тис 100 грн. та по видатках – 1 млн 602 тис 700 грн, які спрямовано на завершення будівництва спортивної зали для РДЮСШ «Колос».Відповідно до висновків Президії районної ради,депутати підтримали рішення про звернення до Козятинської міської ради щодо участі у співфінансуванні завершення будівництва спортивного комплексу, враховуючи те, що його відвідувачами будуть також і міські жителі.

 

                                                                   

Народні обранці погодили кандидатуру Шнайдрука Станіслава Васильовича,  керівника СФГ «Шар»,  на нагородження почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною».

В ході пленарного засідання заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк проінформував депутатів щодо необхідності заповнення декларації на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань протидії та запобігання корупції.

                                                                                 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація