Робоча група вивчає можливі варіанти по розміщенню пункту базування бригад швидкої медичної допомоги в с. Махнівка

21 березня відбувся робочий виїзд за участі голови районної ради Віктора Слободянюка, заступників голови райдержадміністрації Сергія Прохорова та Ігоря Булавського, представників сектору містобудування та архітектури РДА до с. Махнівка з метою вивчення питання переведення пункту постійного базування бригад швидкої медичної допомоги до іншого приміщення. Були присутніми також Махнівський сільський голова Павло Кузьмінський та головний лікар філії «Хмільницької станції екстреної медичної допомоги» Інна Брацлавська.

Будівля післявоєнних часів, у якій розміщується «швидка» на даний час, має багато проблем, з якими медики самостійно не впораються - необхідний капітальний ремонт, непридатними є перекриття покрівлі, обдерті стіни вкриті павутиною з тріщин, вбиральня не працює. Гріється персонал електричним опаленням, яке відчутного тепла не дає. До того ж значні кошти йдуть на сплату рахунків за електрику. Незручним також є під’їзд до будівлі.

                                                                 

Мова про переміщення «швидкої» велася ще у 2015 році. Навіть була розроблена проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт частини приміщення в будівлі комунального підприємства «Джерело» Махнівської сільської ради. Члени робочої групи комісійно обстежили дану будівлю. Дві кімнати там займає відділення денного перебування територіального центру, де громадянам надається консультативна допомога в оформленні субсидій, обрахунку комунальних послуг, надаються також перукарські послуги. Ще в одній кімнаті розташовується магазин. Лише частину приміщення використовує КП «Джерело», решта – занепадає.

                             

                                                   

Присутні зійшлись на думці, що капітального ремонту потребує уся будівля, тож необхідно скоригувати вже наявну проектно-кошторисну документацію.

Головна районної ради Віктор Слободянюк зазначив, що сьогодні потрібно визначити стратегію подальших дій з метою оперативного вирішення даного питання, адже часу на зволікання немає, тому необхідно встановити строки початку робіт та вирішити питання фінансування.

 

                                                            

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація