Робота районної влади та органів місцевого самоврядування спрямована на попередження поширення коронавірусної інфекції

Шановні земляки!

         Коронавірусна інфекція стрімко поширюється світом. Пандемією охоплено понад 150 країн. На жаль, не оминула вона і Україну, у кількох регіонах виявлено хворих цим недугом.

         Хочу вас запевнити, що на території району станом на 24 березня 2020 року не зареєстровано хворих з підозрою на коронавірус.

 Незважаючи на відсутність зафіксованих випадків цього інфекційного захворювання, на Козятинщині реалізується низка карантинних заходів, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19.

         Інфекційне відділення Козятинської центральної лікарні облаштовано на 40 ліжок, з двома напівбоксованими палатами.

 У відділеннях анестезіології та інтенсивної терапії є в наявності апарати штучної вентиляції легенів, концентратори кисню та інше необхідне обладнання. В лікарні наявні в достатній кількості лікарські засоби (жарознижуючі, антибактеріальні, інфузійні розчини, дезінфікуючі засоби тощо) на придбання лікарських засобів ЦРЛ та ПМСД додатково районною радою було виділено кошти.

     23 березня 2020 року відбулось чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому було розглянуто ряд питань про посилення на території району заходів карантину, введеного відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19.

    На період дії карантину у районі забороняється проведення всіх масових заходів (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних та інших), у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

    Вводиться заборона на регулярне та нерегулярне перевезення пасажирів автомобільним транспортом.

Для підвозу медиків організовано спеціальні рейси. Окремий транспорт виділено хворим, які потребують проведення гемодіалізу.

   Комісія прийняла рішення скасувати особистий прийом громадян в органах державної влади та органах місцевого самоврядування та інше, що передбачають безпосередній контакт. Головам сільських рад доручено проводити тісну співпрацю з працівниками охорони здоров’я, поліції та запровадити режим профілактичного спостереження за особами, які повернулися з країн інфекційного ризику, особливу увагу приділити самотнім літнім людям.

         Шановні козятинчани, робота районної влади та органів місцевого самоврядування спрямована на попередження поширення коронавірусної інфекції. Обмеження пересування, обмеження комунікації, обмеження особистих контактів запроваджується з метою зберегти життя та здоров’я власних дітей, батьків і Вас самих.

        Загальнонаціональний карантин – це безпрецендентний захід в історії України. Ми всі складаємо цей іспит вперше і наше спільне завдання – мінімізувати загрозу поширенню цієї небезпечної інфекції, щоб якомога більше наших громадян залишилися здоровими. З огляду на це, закликаю кожного усвідомити реальний рівень небезпеки та власної відповідальності в цих надзвичайних умовах.

     Бережіть себе та своїх близьких, дотримуйтесь правил особистої гігієни, вчасно звертайтесь до лікарів та, насамперед, залишайтесь по можливості вдома.

    Сьогодні ми маємо об’єднатися аби підтримати медичну систему на усіх рівнях та допомогти витримати удар і вберегти населення від пандемії та її наслідків. За ініціативи ради сільгоспвиробників в районі створено благодійний фонд, з якого буде фінансуватись закупівля необхідних медичних засобів та медичного обладнання, призначеного для запобігання поширенню COVID-19 на території Козятинщини, лікування хворих та збереження здоров’ямедичного персоналу.

      У зв’язку з цим, прошупредставників успішного бізнесудолучитися до фінансування благодійних ініціатив.

   Банківські реквізити: РАО «Козятинська рада сільськогосподарських

                                        підприємств»

                                      р/р 803808050000026008704166111, МФО 380805

                                        ВАТ «РайффайзенБанк Аваль» м.Київ           

                                        ЄДРПОУ 25495445

 

  Чим швидше ми відреагуємо – тим більше життів буде врятовано!

 

З повагою та вірою в майбутнє                   

Голова Козятинської районної ради                                     В.СЛОБОДЯНЮК

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація