Роки ідуть, а пам»ять не згасає…У Козятинському районі вшанували воїнів-інтернаціоналістів

13 лютого до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниці виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан на Козятинщині відбулись урочисті заходи.

Представники влади, воїни-інтернаціоналісти, громадськість поклали квіти до пам’ятного знаку воїнам-афганцям біля меморіалу «Вічний вогонь», меморіальних дощок, та хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх загиблих під час воєнних конфліктів на території інших держав.

Чехословаччина, Югославія, Ангола, Лівія, Корея, В’єтнам – далеко не повний перелік країн, в яких обірвалося не одне життя наших солдат. Але за всіма трагічними  показниками  цей  список  очолює – Афганістан.

З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Та час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України. Тридцять один рік  минув з того дня, коли 15 лютого 1989 року останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. 

Зі словами вдячності до воїнів-інтернаціоналістів звернувся керуючий справами виконавчого апарату районної ради Анатолій Колісний:

– Афганська війна знівечила тисячі доль наших співвітчизників, принесла горе в родини, які могли б бути щасливими. Сьогодні ми вшановуємо подвиг воїнів-інтернаціоналістів, який вони здійснили, згадуємо загиблих героїв, дякуємо тим, хто повернувся додому, чесно та мужньо виконавши свій військовий та громадянський обов'язок далеко від Батьківщини.

За вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання молоді, активну громадську і волонтерську діяльність та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради, подарунковими сертифікатами нагородили учасників бойових дій та ветеранів війни в Афганістані.

У своїх промовах голова міськрайонної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Тетяна Драмарецька разом з заступником Миколою Жирним наголосили, що ветерани Афганістану по-особливому відчувають цінність життя, а також бережуть дружбу, своє бойове братерство, не залишаючи без уваги родин загиблих товаришів.

«Їхні сім'ї стали нашими родинами, а їхні діти – нашими дітьми», - зазначила Тетяна Петрівна.

За всіляке сприяння і підтримку у вирішенні Статутних вимог організації, за активну життєву позицію у вирішенні соціальних питань учасників бойових дій голову районної ради Віктора Слободянюка нагороджено Подякою від міськрайонної організації Української спілки ветеранів Афганістану.

Тематичну концертну програму підготували аматори Козятинщини.

Завершилися урочисті заходи поминальним обідом, де ветерани-інтернаціоналісти вшанували пам'ять своїх товаришів, які загинули в Афганістані.

                 

                 

                 

                 

                 

                                     

             

             

                 

                   

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація