Розгляд звернень громадян на контролі районної ради

22 липня відбувся виїзд робочої групи у складі заступника голови районної ради Анатолія Задорожнюка, начальника відділу правової та кадрової роботи Ірини Коробійчук, провідного спеціаліста відділу землеустрою Держземагенства Любові Іванової щодо перевірки по колективному зверненню жителів с. Куманівка з приводу доцільності використання земель, призначених для випасання худоби.

Раніше районною радою спільно з Держземагенством у офіційному листі було роз’яснено порядок надання земель державної власності для створення громадських пасовищ.

За результатами виїзду робочої групи було встановлено, що на засіданні членів територіальної громади с. Куманівка 16.05.2016 було створено спілку «Громадське пасовище», розроблено відповідне Положення, обрано уповноваженого, на якого покладено обов’язки по організації документального оформлення випасання худоби жителів села за рахунок земель запасу державної власності.

На даний час документи по оформленню громадського пасовища у розмірі 36 га для передачі у комунальну власність земельних ділянок сільськогосподарського призначення знаходяться в Центрі адміністративних послуг «Прозорий офіс Вінницької міської ради». Після завершення процедури оформлення документів жителі с. Куманівка отримають законне право на громадське пасовище.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація