Розпочато інвентаризацію земель

З метою забезпечення прозорості земельних відносин, які виникають між державою, суб’єктами господарювання та громадянами, на території Козятинського району розпочато інвентаризацію земель, яка була анонсована головою районної ради Віктором Слободянюком.

Роботи по інвентаризації розпочато 2 березня з Поличинецької сільської ради. Було створено тимчасову комісію, до складу якої увійшли заступник голови районної ради А. Задорожнюк, в.о. начальника управління Держгеокадастру у Козятинському районі Вінницької області І. Репало, сільський голова Т. Матковська, землевпорядник Н. Чайковська.

Інвентризація земель сільськогосподарського та несільськогосподарського призначення, розташованих в межах населених пунктів і за їх межами дає можливість встановити місця розташування земельних ділянок, їхніх меж, розмірів, правового статусу, виявлення земель, що не використовуються, використовуються нераціонально або не за цільовим призначенням. У разі виявлення порушень чи невідповідностей встановленим межам органами місцевого самоврядування будуть прийняті відповідні рішення.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація