Розпочато плеяду вітань до Дня медичного працівника

Третя неділя в Україні - професійне свято працівників галузі охорони здоров'я України. Йоговідзначають не тільки лікарі і медсестри, але й усі ті,  хто має відношення до порятункулюдських життів та збереження їх здоров’я.

Хочацього року карантинні обмеження і не дозволяють провести звичні урочистості з нагоди свята, але колективизакладів охорони здоров’я не залишаться без щирих та душевних привітань.

Сьогодні голова районної ради Віктор Слободянюк та заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський зустрілись з керівниками районної стоматологічної поліклініки, Кашперівського дитячого туберкульозного санаторію «Лісова пісня», Козятинської обласної туберкульозної лікарні, районного терцентру, бактеріологічної лабораторії Козятинського лінійного відділу ДУ «Лабораторний центр на залізничному транспорті МОЗ України». Керівники району привітали представників медичної галузі, подякували їм за відданість професії, професіоналізм, за щоденну сумлінну нелегку працю.

 «Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію. Робочий день медичного працівника – це не лише надання кваліфікованої допомоги, а й постійне спілкування з людьми, що приходять до вас за порадою, розумінням та співчуттям. Слова подяки кожен з нас має говорити медикам щодня, адже за будь-яких умов ви робите все можливе і неможливе, щоб рятувати наші життя і здоров'я. Нехай добро, яке ви даруєте своїм пацієнтам, повертається сторицею», – сказав Віктор Слободянюк.

До вітальних слів посадовці додали Грамоти Козятинської районної ради та райдержадміністрації і грошові винагороди, які керівництво медичних установ вручить своїм колегам.

   

                      

                      

                      

                      

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація