Рятувальники Козятинщини підбили підсумки роботи за минулий рік

Сьогодні відбулась нарада з підведення підсумків роботи Козятинського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області. В заході взяли участь начальник Головного Управління ДСНС України у Вінницькій області полковник служби цивільного захисту Руслан Шевчук, заступник начальника Дмитро Щоголєв, голова районної ради Віктор Слободянюк, голова райдержадміністрації Олег Оркуша, начальник Козятинського районного сектору ГУ ДСНС України  Вінницькій області Дмитро Світлишин, представники міської влади, особовий склад ДПРЧ-11, голови територіальних громад.

Начальник  Головного Управління ДСНС України у Вінницькій області Руслан Шевчук відзначив високий рівень професійних дій Козятинських рятувальників, подякував органам влади та місцевого самоврядування за співпрацю та розуміння у вирішенні матеріальних проблем та фінансову підтримку служби.  

Такі результати звичайно не були б можливі без належного організаторського таланту керівника районного підрозділу. Руслан Богданович повідомив, що за підсумками 2016 року Дмитра Світлишина було нагороджено орденом «За заслуги».

Також очільник служби розповів про тих рятувальників, які виконують свої обов’язкине лише на мирних територіях та несуть службу у зоні АТО.

Дмитро Світлишин поінформував присутніх про роботу районного сектору у 2016 році. Протягом 2016 року на території м. Козятина та Козятинського району було зареєстровано 155 пожеж. На щастя обійшлося без загиблих, травмовано 2 людини. Загальні збитки складають більше 3 млн. грн. Знешкоджено 15 вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни. Середній час прибуття на місце події складає 14,3 хв.

На забезпечення реалізації програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів  оперативно-рятувальної служби у Козятинському району у 2016 році районним бюджетом було виділено 265 тис грн.

Основні завдання на 2017 рік:

-   подальша співпраця з місцевими органами влади з метою виконання районної програми;

-   створення місцевих пожежних команд. На території району вже створено 3 МПК, з яких належно функціонують Махнівська та Самгородоцька;

-   проведення пожежно-профілактичних відпрацювань у населених пунктах з метою попередження травмувань та загибелі на пожежах;

-   забезпечення постійної готовності засобів та техніки на випадок паводку та льодоходу.

Заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський поінформував про роботу районної комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Згідно розпорядження начальника ГУ, за вагомий внесок та плідну співпрацю у сфері пожежно-техногенної безпеки відзначено Махнівського сільського голову Павла Кузьмінського та Самгородоцького сільського голову Миколу Чернипка.

Кращих співробітників районного сектору нагороджено спільними Грамотами районної ради та райдержадміністрації за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, досягнення значних успіхів у службовій діяльності, за високу професійну майстерність та за підсумками роботи у 2016 році.

За підсумками роботи минулого року місцеві рятувальники отримали оцінку «добре».

- Районна влада і надалі співпрацюватиме з районним сектором ГУ ДСНС,  адже здоров’я та безпека громадян – найголовніше, - зазначив голова районної ради Віктор Слободянюк.

                                                                    

                                                           

                                                           

                                                           

                                                           

                             

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація