Рятувальники Козятинщини продовжують опікуватися пожежною безпекою жнивної кампанії 2017 року

   14 серпня співробітники Козятинського районного сектору ГУ ДСНС у Вінницькій області провели профілактичний рейд на сільськогосподарських підприємствах району.


   Рятувальники провели інструктажі з механізаторами, розповіли про порядок користування сертифікованими вогнегасниками, ознайомили з вимогами до обслуговування зернозбиральної техніки та чіткого дотримання протипожежного режиму під час проведення збирання врожаю зернових культур. Окрему увагу фахівці ДСНС приділили огляду необхідної кількості вогнегасників та перевірили їх справність.


   Як зауважують вогнеборці - основними причинами виникнення пожеж під час жнивної кампанії є необережне поводження з вогнем, випалювання стерні, порушення правил експлуатації машин та агрегатів. Державна служба України з надзвичайних ситуацій наголошує: категорично забороняється палити стерню та пожнивні залишки, розпалювати багаття, застосовувати будь-який відкритий вогонь на хлібних полях і поблизу, а також на зернотоках, заготівельних пунктах, елеваторах, поруч із стогами соломи й сіна. Пам’ятайте, що дотримання всіх вимог – це гарантія збереження врожаю від пожежі!

 

                                                                                                                          Козятинський районний сектор

                                                                                                                          ГУ ДСНС України у Вінницькій області

                                                      

                                                        

                                                      

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація