Рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати.Допомогти.»

12 квітня на центральній площі районного центру рятувальники організували для вихованців дошкільних та навчальних масштабну громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

Основною метою заходу було ознайомлення підростаючого покоління із діяльністю пожежно-рятувальної служби, а також донесення до їх свідомості правил безпеки життєдіяльності.

Для проведення акції було залучено 100 дітей віком від 4 до 16 років. В рамках проведення даного заходу надзвичайники організували роботу екстреної медичної допомоги та нацгвардії.

Дітям продемонстрували пожежно-рятувальне обладнання, що є на озброєнні у місцевих спецслужб. Найактивніші змогли відчути себе у ролі справжніх рятувальників, одягнувши на швидкість бойовий одяг вогнеборців, за що у підсумку отримали нагороди.

Працівники пожежно-рятувальної служби в ігровій формі донесли до присутніх основні правила безпечної поведінки у побуті під час користування електричними та газовими приладами. Оскільки незабаром весняні канікули, бійці ДСНС застерегли дітей від небезпечних забав із сірниками та запальничками, роз’яснили, як не допустити пожеж в екосистемах та запобігти нещасних випадків під час відпочинку на природі. Окрім цього, малеча дізналась про вимоги безпеки у разі знаходження застарілих боєприпасів.

Наприкінці акції діти стали свідком виїзду бійців ДСНС на справжній виклик і остаточно зрозуміли, наскільки вкрай важливою є робота рятувальників, адже у будь-яку хвилину їхньої допомоги може потребувати та чи інша людина.

Заходом залишилися задоволені усі – як присутні, так і організатори. Адже акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти» ще раз довела, що фахівці Служби порятунку «101» здатні не лише ліквідовувати надзвичайні події та навчати населення правилам безпеки життєдіяльності, а й дарувати гарний настрій оточуючим!

                 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація