Рятувальники провели «Тиждень знань» з основ безпеки життєдіяльності

       Нещодавно в рамках проведення «Тиждень знань» з основ безпеки життєдіяльності та з метою запобігання випадкам загибелі дітей в умовах надзвичайних ситуацій, а також навчання їх правилам безпечної поведінки, співробітники 11-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Козятин завітали до загальноосвітніх шкіл.
       Під час проведення заходу рятувальники розповіли про факти надзвичайних ситуацій, які виникають на території району, а також пригадали правила безпечної поведінки в побуті, застерегли учнів від небезпечних забав з сірниками та запальничками. Фахівці Служби порятунку не тільки показали та продемонстрували пожежний автомобіль та обладнання, яке знаходиться в його комплектації,а й розповіли під час яких надзвичайних подій воно застосовується та провели невеличку вікторину.
Також під час зустрічі із дітьми, рятувальники акцентували увагу на необхідності дотримання правил безпечної поведінки у зимовий період.
Варто зазначити, що фахівцями ДСНС області постійно проводяться профілактична робота з підростаючим поколінням, разом із освітянами рятувальники намагаються виховати у підростаючого покоління повагу до правил безпеки, щоб зберегти їхнє життя та здоров’я в майбутньому.

               

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація