Рятувальники провели в «Проліску» тактичне навчання щодо ліквідації умовної пожежі

19 червня о 10 годині 00 хвилин працівниками Козятинського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області спільно з адміністрацією Козятинського районного комунального позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Пролісок»" с. Йосипівка провели тактичне навчання щодо ліквідації умовної пожежі у таборі.
Також проведено заняття з працівниками табору щодо дотримання вимог пожежної безпеки в адміністративних приміщенням та у побуті. Було роз’яснено порядок дій у разі виникнення пожеж, надзвичайних ситуацій, подій, правила використання первинних засобів пожежогасіння та безпечне поводження на водоймах під час відпочинку.
Під час заходу діти мали змогу більше дізнатися про пожежну безпеку в побуті, безпечного поводження під час відпочинку й детальніше ознайомитися із професією вогнеборця. Співробітники Служби «101» проінформували вихованців про пожежі та надзвичайні ситуації на території Козятинщини та області, а також випадки травмування внаслідок цих подій та на прикладах пояснили, як уникнути пожежі в побуті, що робити коли надзвичайна подія вже сталася. Також розповіли про основні причини пожеж, наслідки дитячих пустощів із вогнем. Вогнеборці нагадали дітям номери екстрених служб та розповіли про відповідальність за хибні виклики.
Діти мали можливість побачити аварійно-рятувальний автомобіль, спеціальний одяг, в якому рятувальники ліквідовують пожежі, пожежне та аварійне спорядження. Присутні могли приміряти рятувальне спецобладнання та зробити фото поруч з пожежним автомобілем.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація