Самоврядці району відзначили своє професійне свято

Теплі усмішки, піднесений настрій, сердечні поздоровлення та святковий концерт – саме так відзначили своє професійне свято працівники органів місцевого самоврядування Козятинщини.

На сьогодні місцеве самоврядування є найбільш наближеним до людей рівнем влади, який відіграє провідну роль у налагодженні плідної співпраці громадськості та обраних нею представницьких органів. Місцеве самоврядування є основою громадянського суспільства, вираженням ініціативи людей, реальним базисом у вирішенні соціально-економічних питань на місцевому рівні.

Із щирими словами вдячності за взаєморозуміння та співпрацю до своїх колег звернувся голова районної ради Віктор Слободянюк та побажав всім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їх інтереси, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх життєвих планів і сподівань: «Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадянська позиція, досвід і творче ставлення до виконання своїх обов’язків є гідним внеском у розбудову нашого району».

Жодне свято в районі не проходить без приємної місії нагородження, а тому й цього дня Грамотами районної ради та районної профспілки працівників держустанов, подарунками було відзначено сільських та селищних голів, працівників апарату ради.

Вітальна святкова програма супроводжувалась чудовими художніми номерами, підготовленими працівниками районного Будинку культури та аматорами району.

А напередодні свята ветерани місцевого самоврядування, які були керівниками громад, теж отримали вітання та грошові винагороди від голови районної ради.

                       

                       

                                              

                       

                           

                        

                        

                        

                        

                        

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація