Ще двом громадським організаціям погоджено виділення коштів з районного бюджету для статутної діяльності

23 квітня під керівництвом заступника голови районної ради Анатолія Задорожнюка відбулось чергове засідання комісії з конкурсного відбору громадських організацій інвалідів та ветеранів, діяльність яких має соціальну спрямованість, для надання фінансової підтримки з районного бюджету.

Нагадаємо, що на попередньому засіданні членами комісії було прийнято рішення виділити по 10 тис. грн. Козятинській міськрайонній організації УСВА, Козятинській районній організації ветеранів України та Козятинській районній ГО «Захист дітей війни».

Заступник голови районної ради, голова комісії Анатолій Задорожнюк зачитав листи від ГО «Учасників антитерористичної операції Козятинського району» та Козятинської районної спілки інвалідів ВВв та Збройних сил України, в яких повідомляється, що організації займаються вирішенням питання подання електронної звітності та виконання вимог Держказначейства. Тож Анатолій Васильович вніс пропозицію виділити по 10 тис. грн. даним громадським організаціям.

Заступник начальника фінансово-господарського відділу управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Тамара Трончук зауважила, що громадські організації мають надати плани використання коштів, відповідно яких буде здійснюватись подальше фінансування.

За підсумками засідання членами комісії було прийнято рішення виділити по 10 тис. грн. ГО «Учасників антитерористичної операції Козятинського району» та Козятинській районній спілці інвалідів ВВв та Збройних сил України.

                                                       

 

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація