ЩИРА ПОДЯКА НАШИМ ЛІКАРЯМ!

«Дякуємо лікарям за роботу», – саме це гасло вже понад два місяці шириться серед українців. Лікарі – воїни медичної справи, які зараз перебувають на передовій боротьби з пандемією коронавірусу. Вони щодня ризикують власним здоров'ям заради здоров'я та життя інших.
Сьогодні робота медичного працівника, як і військового, стала особливо небезпечною, адже виконуючи свій професійний обов’язок, лікарі теж потрапляють під удар. Не кулі чи снаряду, але не менш смертоносного вірусу.
Громада району висловлює щиру подяку всім медичним працівникам Козятинщини. Ви працюєте самовіддано та без відпочинку. Сьогодні наша медицина знаходиться на плечах професійних та самовідданих людей.
Окремо хочеться відзначати тих, хто сьогодні знаходиться у безпосередній близькості до джерела вірусної інфекції – лікарям, епідеміологам, медсестрам, які проводять дослідження, санітаркам, водіям, які знаходяться у контакті з хворими.
Низький уклін вам, наші шановні медичні працівники. Нехай Господь дарує вам багато років життя і здоров'я, щоб Ви змогли допомагати нам, вашим вдячним пацієнтам.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація