Що могло бути на місці аварійного районного будинку культури?

Колишня будівля районного будинку культури має багаторічну історію. Колись в її стінах вирувало життя, проводились концерти та різні мистецькі заходи. Однак наразі вона перебуває в аварійному стані та не може використовуватись за призначенням. До того ж споруда, яка знаходиться в центрі міста на вулиці Героїв Майдану, має непривабливий зовнішній вигляд.

Ще зовсім недавно на її місці планувалось будівництво житлово-розважального комплексу, навіть інвестори були.

На І поверсі 9-ти поверхової будівлі мали розміститись магазини, різноманітні розваги, в тому числі – каток. На ІІ поверсі згідно проекту знаходились зали для засідань та глядацький зал, які мали бути надані у безкоштовне користування районній раді.

Земельна ділянка, на якій розташований районний будинок культури, належить міській територіальній громаді. Тому починаючи з 2017 року районна рада та відділ культури і туризму райдержадміністрації неодноразово звертались до міської ради з проханням надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. На жаль, у 2019 році на засіданні 32 сесії міської ради дане питання не отримало жодного голосу. Як наслідок – інвестора втрачено, а в центрі міста знаходиться стара аварійна будівля, хоча вже міг бути збудований сучасний житлово-розважальний центр.

                

                                                    

                  

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація