Щоб новорічні ранки пройшли безпечно

Наближається свято Нового року та Різдва Христового, ознакою якого є новорiчна ялинка, яку влаштовують в квартирах житлових будинкiв, школах, дитячих садках та культурно-видовищних закладах. В цей день дорослi та дiти на цiлий рiк запасаються радiстю та веселощами. I щоб свято пройшло без пригод, необхiдно суворо дотримуватись правил пожежної безпеки.
Перш за все, примiщення, де буде проводитись Новорiчне і Різдвяне свято повинно бути обладнане не менш як двома евакуацiйними виходами, а ялинку потрiбно встановлювати на стiйкiй основi i як найдальше вiд виходiв та опалювальних приладiв. За вiдсутнiстю в примiшеннi електричного освiтлення (пiд час можливого вiдключення, тощо) святкування Новорiчної ялинки повинно проводитись тiльки за свiтлої пори доби, а iлюмiнацiя (гірлянда) повинна бути виконанна з дотри-манням вимог правил улаштування електроустановок, електропроводка до всiх лампочок ялинкової iлюмiнацiї має бути з гнучких проводiв з мiдними жилами, а пiдключення гiрлянд до електромережi повинно виконуватись тiльки за допомогою штепсельних з`єднань. При виявленнi несправностей в iлюмiнацiї, вона повинна бути термiново відключена.
Прикрашати ялинку целулоїдними iграшками, а також марлею i ватою, не просоченими вогне-захисною речовиною, застосовувати для iлюмiнацiї ялинки свiчки, одягати дiтей в костюми з легко-займистих матерiалiв категорично забороняється.
Забороняється бiля ялинки запалювати бенгальськi вогнi, користуватись хлопавками, пiтарда-ми, гасити повнiстю свiтло.
Пiд час проведення новорiчного свята в дитячих садках, школах iз числа вихователiв та вчи-телiв необхiдно органiзувати чергування, не залишати дiтей без нагляду дорослих. Евакуацiйнi ви-ходи повиннi бути вiльними вiд стороннiх предметiв, обладнаними легковiдкривними засувами. Мiсця влаштування ялинок повиннi бути забезпеченi первинними засобами пожежогасiння.

 

Козятинський районний сектор ГУ ДСНС України

у Вінницькій області

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація