Щодо декларування доходів депутатами Козятинської районної ради за 2015 рік

Згідно ч. 3 ст. 8 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", на депутатів місцевих рад поширюються вимоги  та обмеження, встановлені Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції".

Депутати місцевих рад зобов'язані щороку до 01 квітня  подавати декларацію  про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, що додається до Закону України "Про засади запобігання і протидії корупці" за місцем роботи (служби), крім самозайнятих осіб, безробітних або пенсіонерів, які подають зазначені декларації до апаратів відповідних місцевих рад або їх виконавчих комітетів. Постановою Кабінету Міністрів України від 08 лютого 2012 року №64 "Про виготовлення бланків декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру" установлено, що: бланки декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру виготовляються особами, які відповідно до Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції” заповнюють і подають декларації, шляхом роздрукування або копіювання їх на папері формату А4 за формою, наведеною в додатку до зазначеного Закону (включаючи примітку). Бланк складається з 10 сторінок; зазначені бланки не є бланками документів суворої звітності.

Тобто, депутати районної ради, які є самозайнятими особами, безробітні та пенсіонери подають декларацію  про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий 2015 рікдо 1 квітня до виконавчого апарату районної ради.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація