Щодо питання формування госпітальних округів на Вінниччині

Враховуючи численні звернення та чималу кількість офіційних листів від депутатських корпусів різних рівнів рад, 26 січня у Вінницькій обласній Раді відбулась розширена нарада, на якій було прийнято рішення про створення робочої групи по питанню формування госпітальних округів, до якої увійшли представники  постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення обласної Ради,  Департаменту охорони здоров’я ОДА, голови районних, міських обласного та районного значення рад, в тому числі голова Козятинської районної ради Віктор Слободянюк.

Як повідомив Віктор Миколайович, на 3 лютого 2017 року попередньо запланована позачергова сесія обласної Ради, на якій буде розглянуто звернення до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України  щодо ситуації, яка склалася з формуванням проекту госпітальних округів в області. Звернення включає пропозицію призупинити дію пунктів 3, 4  постанови Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 року № 932 «Про затвердження Порядку створення госпітальних округів» до відпрацювання Міністерством охорони здоров’я України повного пакету необхідних нормативно-правових актів по формуванню госпітальних округів та узгодження їх з громадськістю, органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади.

На сьогодні 0 15:00 год запланована зустріч з заступником Міністра охорони здоров’я по даних питаннях.

- Прошу громадян зберігати спокій, не вірити чуткам та не піддаватись на провокаційні заклики. В рамках даного питання працює як районна влада, так і обласна,  – зазначив Віктор Слободянюк. – В чергове наголошую, що на Козятинщині діятиме лікарня інтенсивного лікування І рівня, а жителі району будуть забезпечені наданням якісних медичних послуг в повній мірі.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація