Щодо результатів проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників комунальних закладів культури

30 листопада 2016 року відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантних посад керівників  комунальних закладів культури, що є об’єктами спільної комунальної власності територіальних громад Козятинського району:

1.      Директора комунального закладу «Козятинська централізована бібліотечна система».

2.      Директора комунального закладу «Козятинський районний Будинку культури».

У конкурсі на заміщення вакантних посад брали участь:

- на посаду директора Козятинської централізованої бібліотечної системи – Дячук Тетяна Василівна, в.о.директора Козятинської централізованої бібліотечної системи;

- на посаду директора Козятинського районного будинку культури – Мар’янчик Тетяна Олександрівна, в.о.директора Козятинського районного будинку культури.

         Претенденти на вакантні посади презентували конкурсній комісії свої професійні та особистісні якості, розкривали власні бачення щодо розвитку закладів культури району на наступні п’ять років.

         Конкурсна комісія на підставі результатів голосування, вирішила:

1.      Вважати Дячук Т.В. обраною за конкурсним відбором на посаду директора Козятинської централізованої бібліотечної системи за контрактом строком на 5 років.

2.      Вважати Мар’янчик Т.О. обраною за конкурсним відбором на посаду директора Козятинського районного будинку культури за контрактом строком на 5 років.

Питання затвердження кандидатур обраних за результатами рішення конкурсної комісії на посади директорів комунальних закладів буде винесено на розгляд чергової сесії районної ради.

                                                           

                                                           

                                                           

                                                           

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація