Щодо температурних показників у Козятинській ЦРЛ

9 січня заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк, завідувач сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації Володимир Гибало, завідувач сектором житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністраці Олег Хоменко  разом з представником міського ЖКГ відвідали комунальну котельню №9, яка опалює Козятинську ЦРЛ, з метою встановлення відповідності температурного режиму нормативним вимогам.

Напередодні до Козятинської районної ради надійшов лист головного лікаря центральної районної лікарні Олександра Кравчука, в якому зазначено, що з початку опалювального сезону  котельня №9, до якої приєднано корпуси КП «Козятинська ЦРЛ», систематично не забезпечує якісне теплопостачання, яке б відповідало нормативній температурі  повітря в приміщеннях відповідно санітарних норм і правил. Так, зафіксовано, що  температура в палатах хворих, маніпуляційних кабінетах терапевтичного, неврологічного, дитячого, хірургічного, інфекційного відділень становить +14 +16 °C, при нормі +20 +22 °C.

Варто зауважити, що система теплопостачання будівель лікарні працює без втрат та витоку, в лікарні встановлено енергозберігаючі вікна та двері, однак без подання тепла з котельні на рівні встановлених нормативів, забезпечення збереження та підтримання температурного режиму не є можливим.

Відповідно показників лічильника працівниками теплопостачальної організації ТОВ «ВІННИЦЯ-ТЕПЛОЕНЕРГО» щоночі зменшується подача тепла, що відповідно вихолоджує приміщення. Також варто зауважити, що, нажаль, в якості палива використовується сміття – відходи переробки соняшникового насіння, яке має малу енергоефективність.

Відтак, в результаті огляду було встановлено, що температура на виході з котельні становить 47 °C, при нормі 66 °C. Відповідно з метою подальшого реагування та вжиття необхідних заходів було вкотре складено акт про недотримання температурного режиму у лікувальному закладі.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація