Семінар в Козятинському міськрайонному центрі зайнятості

        6 листопада працівники Козятинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Марина Кобернюк,  Аліна Бондарчук та Ольга Гнатюк спільно з провідним фахівцем з питань зайнятості населення Наталією Машталерпроведено семінар в Козятинському  міськрайонному центрі зайнятості з безробітними на тему:«Безоплатна правова допомога – якісна та доступна»та«Техніка пошуку роботи».

       Мета семінару - це надання знань щодо порядку дій у пошуку роботи та досягненняпрацевлаштування в оптимальні терміни, а також порядок отримання безоплатної правової допомоги.

       Під час семінару було розглянуто такі питання: в чому полягає загальний алгоритм пошуку роботи, які поширені підходи до пошуку роботи, які джерела вакансій можливо застосувати, а також розглянуто відомі методи пошуку роботи.

       Також працівники центру проінформували, щодо Всеукраїнського просвітницького проекту Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!" та наголосили, що  мета проекту - сформувати нову правову свідомість шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту. 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація