Шановна громадо!

 22 червня 1941 року розпочався найкривавіший період в історії Другої світової війни.  Ця війна завдала нашому народові страшних та непоправних втрат - забрала життя мільйонів українців, частково або повністю  зруйнувала багато міст і сіл.

Гіркі спогади про те лихоліття не полишають нас ‒ вони передаються від батьків до дітей, з покоління у покоління. Ні ми, ні наші нащадки ніколи не забудемо про велич подвигу і жертовність наших співвітчизників, які здійснили неоціненний внесок у розгром нацистської імперії.

Сьогодні Козятинщина та вся Україна знову втрачає своїх синів та дочок, які з честю захищають незалежність і суверенітет української держави.

Щиро дякую мужнім оборонцям рідної землі різних часів за самовіддане служіння Батьківщині. Миру, єдності, сили та стійкості всім нам. Давайте разом, цього скорботного дня виразимо свою вдячність нашим героям, схилимо голови у хвилині мовчання перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна. Пам’ять про тих, кого сьогодні немає поруч з нами завжди житиме в наших серцях.

Вічна пам'ять загиблим!Честь і слава героям!

 

З повагою,

Голова районної ради                                               Віктор СЛОБОДЯНЮК

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація