Шановна громадо!

Остання субота листопада - День пам’яті жертв Голодоморів, день глибокої скорботи і туги за мільйонами обірваних життів наших співвітчизників.

Голодомор 1932-1933 років був найбільш кривавим епізодом  чітко організованого геноциду проти українського народу, який тривав від Голодомору 1921-1922 років до Голодомору 1946-1947 років.

 Безжальна рука голоду торкнулася практично кожного села, кожної родини. Надто високу ціну заплатив наш народ за прагнення бути господарем на власній землі. Ще й до сьогодні спогад про страшний голод в Україні – це незагоєна рана, невичерпаний біль, непрощенний злочин. Десятки країн світу офіційно визнали Голодомор в Україні геноцидом та засудили його. Правда про нього пробила собі дорогу крізь товщу часу, лукавого замовчування і підступних міфів, щоб відтепер і назавжди залишитися пам’ятником безвинно загубленим і нагадуванням та пересторогою для живих.

Схилімо голови в глибокій жалобі і запалімо свічі пам’яті за тими, хто загинув голодною смертю, став жертвою репресій тоталітарного режиму. Нехай світла пам’ять  про них назавжди лишається у наших серцях.

 

З повагою, голова районної ради                    Віктор СЛОБОДЯНЮК

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація