Шановні аграрії, фермери, працівники агро-промислової галузі Козятинщини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства!

Щороку, коли роботи на полях завершені, Україна відзначає День працівників сільського господарства! У цей святковий день ми шануємо тих, хто від зорі до зорі працює на землі, вирощує хліб і овочі, забезпечує приріст продукції тваринництва, виробляє і постачає на прилавки магазинів продукти харчування.

Основою нашої держави завжди був міцний господар. Без нього не було б України, незрівнянних традицій її народу, невід’ємною частиною яких є агропромислова сфера. Без сумніву, ваша робота і сьогодні залишається однією з найважливіших для громади. Адже саме від вашої праці залежить, що буде на столі у кожного українця.

Дозвольте від щирого серця подякувати вам -  працівникам ланів і ферм, керівникам і фахівцям сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, власникам особистих селянських господарств, ветеранам сільськогосподарського виробництва району, за те, що ви зберегли і примножили традиції українського села, за самовіддану працю, щедрість душі, теплоту сердець, любов до свого рідного краю, до своєї землі.

Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою. Велика подяка Вам за любов до землі, терпіння і витримку. Щастя злагоди в кожну домівку. Нехай нива щедро колоситься, здоров’я міцніє, а трудові успіхи примножуються.

Миру, благополуччя, щастя, злагоди. Зі святом!

 

З повагою,

голова районної ради                                       Віктор СЛОБОДЯНЮК 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація