Шановні ветерани війни, герої фронту і тилу! Дорогі земляки!

Прийміть найщиріші вітання з Днем пам’яті і примирення та 74-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Надзвичайно дорогу ціну заплатив український народ за перемогу у запеклій війні 1939-1945 років. Мільйони життів українців опалили чорним полум’ям ті важкі дні смертельною тінню ворожої навали, димом пожеж і руїнами.

Цвітуть розкішні яблуні, нестримно пахне бузок, червоніють на сонці тюльпани…Саме яскраві кольори травня  щороку пробуджують у ветеранів спогади, які не перекреслив початок нового тисячоліття.   

У  ці дні ми вшановуємо мужність та хоробрість доблесних воїнів, які пройшли пекло Другої світової війни й зробили вирішальний внесок для порятунку світу від нацизму. Схиляємо голови перед мільйонами безіменних героїв, які назавжди залишилися на полях війни, віддаємо данину глибокої поваги вам, шановні наші ветерани-фронтовики, працівники тилу, солдатські вдови, діти війни.

 На жаль, зазіхання агресора на українську землю знову відновилися, але вже з боку східного сусіда. Сьогодні як і колись у 40-х роках, наші найкращі патріоти мужньо захищають цілісність кордонів, незалежність та суверенітет української держави. Світла пам’ять кожному воїну, хто у той  час звільнив світ від нацизму. Світла пам’ять кожному патріоту, який у наш час загинув за незалежність України.

Шановні ветерани, прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я і довголіття, достатку та родинного затишку! Нехай у ваших домівках завжди панують мир і спокій, щастя й благополуччя.

 Час не владний над щирою вдячністю людських сердець, і скільки б не минуло років, пам’ять про величний подвиг воїнів-захисників житиме!

 

З повагою,

заступник голови районної ради                                                                       Анатолій ЗАДОРОЖНЮК

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація