З Днем Збройних Сил України!

Шановні військовослужбовці та ветерани Збройних Сил, захисники України!

Від щирого серця вітаю вас з Днем Збройних Сил України - святом сильних, мужніх і сміливих людей, готових у потрібний момент стати захистом і опорою для своєї країни, рідних і близьких. Ваша служба - це не тільки професія, для більшості з вас - це справа всього життя. Відвагу і героїзм, відчайдушність та бойову майстерність військовослужбовці Збройних Сил України, захисники рідної землі наразі демонструють кожної миті, їх подвиги золотими літерами закарбовуються в українській історії.

У цей день ми складаємо глибоку шану всім військовим, які боронять честь і свободу рідної землі, а також волонтерам та небайдужим громадянам, які всіляко допомагають нашій армії у справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки держави.

Від щирого серця вітаю всіх, хто захищав нашу державу, хто стоїть на варті рідної землі сьогодні, і тих, хто в майбутньому виконуватиме цей святий обов’язок. Бажаю всім українським військовослужбовцям успіхів в удосконаленні бойової та професійної майстерності, натхнення і віри в силу власної держави, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та здійснення всіх мрій і побажань. Нехай любов до України та людська повага надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові.

Слава Україні!Героям слава!

 

Заступник голови районної ради                                Анатолій ЗАДОРОЖНЮК

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація