Шановні жителі Козятинщини!

32 роки тому, 26 квітня 1986 р. вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів українців. Аварія на ЧАЕС увійшла в історію, як найбільша техногенна катастрофа, яка нанесла непоправної шкоди довкіллю та здоров’ю людей. 

Відтоді кожен з нас живе з великою тривогою за майбутнє прийдешніх поколінь, яких торкнулося Чорнобильське лихо, і усвідомлює всю незахищеність людства перед катастрофами планетарного масштабу. Минають роки, але вічна пам'ять та шана до тих, хто брав участь у ліквідації Чорнобильського лиха та його наслідків живе у наших серцях.

Ніякою статистикою не виміряти горе, пов’язане зі смертю чи втратою здоров’я ліквідаторів, із хворобами українців, зі страхом згубних наслідків катастрофи.

Ми глибоко вдячні пожежникам, військовослужбовцям, будівельникам, ученим, медикам, які ціною власного життя та здоров’я, без вагань та роздумів, рятували світ від страшної радіаційної загрози. У ті дні вони захищали не лише рідну землю і народ України, а й усе людство.

Шановні ліквідатори! Ми віддаємо належне вашій  мужності і самовідданості. Нові покоління українців повинні знати імена героїв, відданих синів своєї Батьківщини.

Щиро бажаю кожному з вас міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди!

Нехай нас всіх надихає і об'єднує віра в краще майбутнє, в те, що відлуння цієї трагедії, все ж таки, скінчиться, а на життєвому шляху наступних поколінь ніколи не повториться така страшна подія.

 

З повагою,

Голова районної ради                                                             Віктор СЛОБОДЯНЮК 

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація