Схід села Сестринівської громади

29 березня в селі Сестринівка відбулись загальні збори громадян. Участь в заході взяв заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк.

Традиційно, перед своїми односельцями прозвітував сільський голова Анатолій Левчук щодо виконання плану соціально – економічного розвитку села за 2017 рік,  окреслив перспективи та основні завдання на 2018.

В Сестринівці проживає 964 особи. За минулий рік народилось 10 діток, померло 25 чоловік.

Анатолій Ігорович детально зупинився на видатках сільського бюджету, зазначивши, що у минулому році здійснювалось оздоровлення дітей, виділялись кошти на проведення освітньо-культурних закладів, харчування учнів, матеріальну допомогу, виготовлення паркану та генерального плану села.  На ремонт доріг було виділено 342 тис.грн., участь у співфінансуванні взяло ТОВ «Сігнет-Центр» у розмірі 200 тис. грн. У минулому році завдяки участі у районному конкурсі розвитку територіальних громад вдалось відремонтувати місцевий клуб.

Озвучено заплановані роботи у 2018 році – ремонт доріг, встановлення огорожі у парку, дитячого майданчику, покращення матеріально-технічного забезпечення школи.

Не залишились поза увагою питання виділення земельних ділянок учасникам АТО, підписання договорів з сімейним лікарем, автобусного сполучення.

Заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк надав відповідь на численні запитання, які цікавили присутніх на сході села. Надав свій коментар щодо ситуації у медичній галузі, об’єднання територіальних громад. Поінформував про програму дороговартісного лікування «Надія» та програму допомоги учасникам АТО та членам їх родин.

Крім того були підняті питання стосовно оренди землі сільгоспвиробниками, які здійснюють свою господарську діяльність на території Сестринівської сільської ради. Представник ТОВ «Сігнет-Центр» надав відповіді на запитання та розповів про надання спонсорської допомоги для розвитку села.

                                                        

                                                        

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація