Схід села у Флоріанівці

31 березня відбувся схід с. Флоріанівка, на якому був присутній голова Козятинської районної ради Віктор Слободянюк разом з представниками районних служб.

Людей зібралося досить багато, що свідчить про небайдужість та активність громадян, які вболівають за розвиток свого села.

Розпочався схід звітом сільського голови Віктора Нагорного, який ознайомив присутніх жителів сіл Флоріанівка та Рубанка з роботою сільської ради у 2015 році, розповів про демографічну ситуацію, а також подякував місцевим підприємствам за допомогу у покращенні благоустрою.

Жителями піднімалось болюче, як і всюди у районі, питання доріг, було наголошено на проблемі руху важковагового транспорту сільськими шляхами та руйнівний вплив, який здійснюють вантажівки на будинки. Голова районної ради проінформував громаду, що з районного бюджету на ремонт доріг виділено 3 млн. грн. та наголосив, що максимальне співфінансування буде надаватись саме тим сільським радам, які тісно взаємодіють із суб’єктами господарювання. Щодо руху важковагового транспорту, В. Слободянюк повідомив, що на території району встановлено відповідні обмежуючі знаки, які дозволяють проїзд з навантаженням на вісь до 7 т. З порушниками проводиться інформативна робота.

Було заслухано звіт дільничного Р. Стецюка, який, враховуючи збільшення кількості крадіжок приватних та дачних будинків, закликав громадян бути уважними та у разі виявлення підозрілих осіб, терміново повідомляти правоохоронні органи. З метою зменшення рівня злочинності створено групи швидкого реагування, які оперативно виїжджають на виклик.

Обговорювалось питання повернення паспортного контролю до відомства сільських рад. Голова районної ради зазначив, що це покращить рівень обслуговування громадян, адже більше не потрібно буде годинами вистоювати довжелезні черги у Козятині, куди з’їжджаються жителі з усього району.

                                                        

Відповідав на питання громадян щодо укладання договорів з оператором газорозподільних мереж начальник Козятинської дільниці Хмільницького УЕГГ О. Філонов.

Щодо порядку призначення субсидій та їх розрахунку інформував В. Гнатюк – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Розповідала про порядок виплат за паї, оформлення договорів та відповідала на інші земельні питання в. о начальника управління Держгеокадастру у Козятинському районі І. Репало.

Обговорювалась проблема медичного пункту у с. Рубанка, який тривалий час не працює через відсутність фахівця. За словами головного лікаря ЦПМСД О. Дземи, причиною даною ситуації є проблема житла для працівника медпункту, яким його має забезпечувати громада. Голова районної ради взяв дане питання на контроль та дав доручення сільському голову В. Нагорному разом з О. Дземою докласти спільних зусиль для його вирішення.

Громадянами піднімалось питання наявності вакцини проти сказу, на яку сесією районної ради 25 березня вже виділено 54 тис. грн., харчування дітей у школі, відсутності робочих місць, а також автобусного сполучення в с. Рубанка.

                                                       

Голова районної ради Віктор Слободянюк дав відповідь на численні запитання, які цікавили присутніх на сході села, розкрив пріоритетні напрямки роботи на найближчу перспективу, а також запевнив, що ті проблемні питання, які були озвучені, будуть вирішуватися спільними зусиллями районного керівництва, виконавчого комітету сільської ради, громади села та підприємств, що знаходяться на його території.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація