Схилімо голови в жалобі

Шановні жителі Козятинщини!

Остання субота листопада - День пам’яті жертв голодоморів, день глибокої скорботи і туги за мільйонами обірваних життів наших співвітчизників.

Голодомор, що прокотився трьома хвилями Україною, забрав тисячі й тисячі життів українців, став масштабною національною трагедією, яку підсилили переселення, тюрми, табори. Правда про нього пробила собі дорогу крізь товщу часу, лукавого замовчування і підступних міфів, щоб відтепер і назавжди залишитися пам’ятником безвинно загубленим і нагадуванням та пересторогою для живих.

Сьогодні, нажаль, ми не можемо повернути час назад та виправити страшні події тих далеких років. Ми не в змозі згадати всіх жертв голодомору поіменно, бо гинули цілі родини, вимирали села. Але й забувати тієї жахливої трагедії не маємо права. Це не просто історична минувшина, а незагоєна фізична і духовна рана українського народу, яка пекучим болем пронизуватиме   людську пам’ять. Наш обов’язок – зробити все, аби зболена правда про заморених голодом, була живою для нинішніх та прийдешніх поколінь, щоб ніколи не допустити подібного на нашій українській землі та в світі, берегти мир і спокій, жити у злагоді і порозумінні.

 

З повагою, голова районної ради                    Віктор СЛОБОДЯНЮК

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація