Школа в с. Самгородок перейшла на альтернативне опалення

 У зв’язку з постійним зростанням цін на природний газ, а також з метою економії бюджетних коштів на оплату послуг теплопостачання для опалення об’єктів соціальної сфери, в районі проводиться робота з переведення джерел теплопостачання на альтернативні види палива.

30 листопада в с. Самгородок запрацював новий автономний теплопункт, обладнаний твердопаливним котлом, який обігріватиме приміщення школи.

З цієї нагоди до навчального закладу завітали представники районної влади – заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк, голова райдержадміністрації Олег Оркуша, заступник Ігор Булавський та начальник відділу освіти Аліна Діденко.

Як зазначила Аліна Анатоліївна на зустрічі з батьками та педагогічним колективом, Самгородоцька школа одна із перших в районі почала обігріватись газом, однак на даний час обладнання застаріло і потребувало оновлення. Тож було прийнято рішення перевести ЗНВК на альтернативне опалення. Такий крок здійснено за рахунок коштів районного бюджету в рамках Програми енергозбереження та скорочення споживання природного газу в закладах бюджетної сфери.

Начальник відділу освіти поінформувала присутніх щодо освоєння коштів, виділених відділом освіти для потреб школи у 2016  році. На сьогодні час ця сума складає 976 тис. грн. В закладі проведено ремонт даху, викладено плитку біля входу, закуплено акустичну систему, велосипед, меблі, здійснено ремонт комп’ютерної техніки.Планується ремонт актової та спортивної зали.

А. Діденко відзначила, що цього року Самгородоцький ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-дитячий садок» увійшов до 9-ки кращих шкіл району.

Заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк наголосив, що такі результати є свідченням високого рівня освітньої галузі району: «Діти – наше майбутнє і вони мають здобувати освіту в найкращих умовах, що і є нашою метою. Переведення школи на альтернативне опалення створить комфортні умови для навчання учнів та роботи колективу, а також дозволить заощадити значні кошти, які в подальшому будуть використані для поліпшення навчального процесу» - зазначив посадовець. 

                                                            

                                                           

                                                            

                                                            

                                                            

                                                            

                                                            

                                                                             

                            

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація