Школярі завітали на екскурсію до рятувальників

18 жовтня на екскурсію до Козятинських рятувальників завітали школярі Широкогребельського ЗНВК "Школа-дитячий садок" І-ІІІ ступенів. Мета візиту - ознайомлення дітей зі Службою порятунку та навчання правилам безпеки життєдіяльності під час місячника цивільного захисту.

Дітям розповіли про дотримання правил безпеки у побуті та нагадали чіткий алгоритм дій у разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації.

Під час екскурсії рятувальники ознайомили дітей з життям районних підрозділів, продемонстрували пожежно-рятувальну техніку та озброєння, що знаходиться на озброєнні Служби порятунку, розповіли про їхні технічні можливості та застосування.

Протягом екскурсій рятувальники також роз’яснили дітям правила безпеки у осінньо-зимовий період, розповіли як діяти у випадку пожежі, пояснили як потрібно поводити себе у лісах та на водоймах, аби не сталося біди.

По завершенню, всі бажаючі могли посидіти в кабіні пожежного автомобіля, приміряти бойовий одяг рятувальника та сфотографуватись біля спецтехніки.

Надзвичайники кажуть, що зустрічі зі школярами були повчальними, корисними та цікавими, адже діти залишилися задоволені.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація