Сільських та селищних голів району навчали писати проекти та запобігати корупції

3 листопада за ініціативи Асоціації органів місцевого самоврядування та Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, місцевого самоврядування на Козятинщині було проведено семінари для бухгалтерів сільських рад та сільських голів. Участь в роботі взяли перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківаська, заступник керуючого справами облради Сергій Лановик, депутат обласної Ради Анатолій Ткач, службовці районної ради та адміністрації.

Людмила Щербаківська наголосила на необхідності проведення таких семінарів та порушила питання щодо особливості електронного декларування, практичного застосування системи електронних закупівель «Прозоро».

Асоціацію представляли Володимир Репей та Наталія Гижко, які з презентували програми щодо написання проектів для участі в конкурсах і грантах, залучення грантових коштів для розвитку територіальних громад.

Старший інспектор управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Департаменту цивільного захисту Юрій Мельник навчав сільських та селищних голів методам запобігання та протидії проявам корупції в органах місцевого самоврядування, впровадження електронного документообігу та особливостей електронного декларування.

Начальник управління фінансового, інформаційного та господарського забезпечення Департаменту фінансів облдержадміністрації Ігор Цехановський зупинився на системі публічних закупівель в Україні: «Сучасний стан та подальший розвиток, практичне застосування системи електронних закупівель PROZORRO».

             

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація