Слідчих Козятинщини привітали з професійним святом

Щорічно 1 липня відзначається День слідства. Свято слідчих започатковано з метою вшанування працівників, які проводячи досудове слідство, клопітливо та наполегливо узагальнюючи факти, збирають докази та доводять винність особи у скоєнні злочину для подальшого її законного покарання.

Тож сьогодні у Козятинському відділенні поліції відбулись урочистості.

З вітальним словом до присутніх звернувся начальник відділення поліції Роман Андрущак,  зазначивши, що навантаження у слідчих дуже велике, але кожен з них робить все можливе для якісного, повного та об’єктивного розслідування кримінальних проваджень. Адже за кожним провадженням – долі людей і їх віра у справедливість. Подякував слідчим за сумлінну службу, побажав подальших успіхів у роботі та підтримки від людей. 

Привітання звучали і від представників районної влади – заступника голови районної ради Анатолія Задорожнюка та заступника голови райдержадміністрації Ігоря Булавського.

- Завдяки вашому відповідальному ставленню до службових обов`язків, вмінню долати труднощі, ви з честю виконуєте  поставлені завдання із зміцнення законності та правопорядку в районі, - зазначив Анатолій Задорожнюк. - Прийти в професію може будь - хто з юридичною освітою, а от витримати випробування зможе по - справжньому сильна людина! Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, творчих успіхів та невичерпної енергії для плідної праці на нелегкій професійній ниві.

Кращих працівників слідчого відділення та сектору дізнання було відзначено Грамотами від керівництва, Грамотами Козятинської районної державної адміністрації та  Козятинської районної ради, грошовими винагородами.

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

                  

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація