Служба порятунку закликає громадян суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожеж у природних екосистемах

18 березня рятувальникам 11-ДПРЧ м. Козятин довелося ліквідувати уже дві пожежі в природніх екосистемах. Здійснено гасіння сухої трави на відкриті території за межами с. Махаринці та за межами с. Іванківці. Загалом вогнем знищено близько 2,5 гектара сухої рослинності. Служба порятунку закликає громадян суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожеж у природних екосистемах. У першу чергу, не варто випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.
Спалювання сухої рослинності може спричинити тяжкі наслідки, такі, як руйнування родючого шару ґрунту, загибель тварин, а також неконтрольоване поширення вогню.
Під час відпочинку на природі необхідно пам'ятати, що порушення правил пожежної безпеки несе загрозу не лише навколишньому середовищу, але й, у першу чергу, життю та здоров'ю самих відпочиваючих.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація