Соціальні працівники районного територіального центру отримали службові велосипеди

Забезпечуючи надання необхідних послуг своїм підопічним, соціальним працівникам терцентру часто доводиться долати досить великі відстані. Тож з метою покращення умов роботи, їм було презентовано 60 велосипедів.

Вручення двоколісного транспорту відбулось 29 травня. Привітати колектив завітали голова районної ради Віктор Слободянюк та заступник голови Анатолій Задорожнюк.

Директор територіального центру соціального обслуговування Козятинського району Василь Матвійчук повідомив колективу, що на придбання велосипедів з районного бюджету було виділено 90 000 грн. Закупівля проводилась через систему Прозоро. Також, крім службового транспорту, усіх працівників забезпечено сумками. Василь Григорович подякував представникам районної влади за розуміння та зазначив, що веломашини стануть хорошою підмогою для нелегкої роботи соціальних працівників.

Голова районної ради Віктор Слободянюк подякував соціальним працівникам за ті послуги, які вони надають одиноким та престарілим громадянам району:

- Ваша робота є дуже важливою та дійсно заслуговує поваги. Кошти на придбання велосипедів було виділено без вагань, адже покращення надання соціальних послуг населенню є неможливим без відповідного покращення умов праці. Я бажаю здоров’я вам та вашим підопічним і щоб транспорт ніколи не підводив.

Соціальні працівники дякували за такий подарунок та запевняли, що велосипеди значно полегшать та пришвидшать надання послуг жителям району.

Найближчим часом буде розглянуто питання про додаткове виділення коштів, адже для 100%-го забезпечення співробітників терцентру  транспортом потрібно придбати ще 10 велосипедів.

                                                      

                                                      

                                                      

                                                     

          

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація