З нагоди свята Першого дзвоника у школах району відбулись святкові лінійки

Кожного року, у перший вересневий ранок подвір’я загальноосвітніх шкіл України наповнюються веселими, дзвінкими голосами школярів– приходить свято першого дзвоника – День знань. Тож сьогодні в усіх середніх навчальних закладах Козятинщини відбулися традиційні урочисті лінійки.

Цікавість переповнювала малюків, які вперше переступили шкільний поріг. А мудрі очі вчителів додавали ще більшої впевненості одинадцятикласникам.

З нагоди свята до Кашперівського ЗНВК І-ІІІ ст. «школа-дитячий садок» завітав заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк, а до Іванковецької СЗШ І-ІІ ст. – керуючий справами апарату районної ради Анатолій Колісний.

Посадовці привітали вчителів, учнів та батьків з початком нового навчального року, зазначивши, що районна влада приділяє значну увагу розвитку галузі освіти району, матеріально-технічному забезпеченню навчальних закладів. А також наголосили, що сьогодні запорукою успіху в житті є якісна освіта, тож потрібно максимально використовувати час перебування у школі, щоб здобути найбільшу цінність для себе - знання. Усім присутнім побажали міцного здоров’я, впевненості у собі та віри у майбутнє.

Особливі слова вітань від директорів, сільських голів, старшокласників та батьків сьогодні звучали для першокласників, для яких все було новим та незвичним. Знайомство зі школою та першим вчителем стало для них початком довгої, цікавої, нелегкої, але захопливої дороги до знань. Приємною несподіванкою для них стали подарунки, вручені випускниками.

Похвальні листи було вручено найкращим учням за високі досягнення у навчанні, а батькам – подяки за активну участь у підготовці школи до нового навчального року.

За сумлінну творчу працю, плідну педагогічну діяльність та досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління Почесною Грамотою департаменту освіти і науки Вінницької обласної адміністрації нагороджено керуючого справами апарату районної ради, вчителя історії та фізичної культури Іванковецької СЗШ Анатолія Колісного.

Букети живих квітів, теплі посмішки стали найкращим подарунком на шкільному святі для вчителів від їх вихованців.

Свято продовжилось співами та віршами, а завершилось - звучанням державного гімну України та лунанням першого дзвоника, після якого діти пройшли до своїх класів на перший урок.

                                                       

                                                       

                                                       

                                                       

                                                       

                                                       

                                                       

                                                       

                                                       

                                                       

                                                       

                                                       

                                                       

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація