Спільний проект районної та сільських рад братиме участь в обласному екологічному конкурсі

28 січня головою районної ради Віктором Слободянюком за участі голови райдержадміністрації Юрія Слабчука проведено нараду з сільськими головами.

В ході засідання обговорено участь  проекту щодо закупівлі контейнерів для роздільного збирання ТПВ в обласному екологічному конкурсі.

Учасники наради визначились із типом контейнерів та кількістю комплектів на території кожного населеного пункту. Голова районної ради наголосив на необхідності придбання в рамках проекту сміттєвоза, вартість якого в залежності від моделі коливається від 1 млн.200 тис.грн. до 2 млн.300тис.грн.

На співфінансування проекту сільські ради спрямують кошти екологічного збору, сума якого становить близько 700 тис.грн.

Очільники територіальних громад також підняли питання самосвідомості громадян, чи кожен змусить себе звозити тверді побутові відходи до визначених місць. Керівники району зазначили, що рано чи пізно з чогось потрібно починати. І якщо люди поважатимуть себе в першу чергу та опікуватимуться долею навколишнього середовища, то почнуть розділяти відходи свого споживання належним чином. Адже у іншому випадку будуть діяти адмінкомісії. Дану інформацію сільським головам рекомендовано донести на зборах громадян за місцем проживання.

                     

                      

                      

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація