Спортивні новини Козятинщини

Шістнадцятий раз в Козятині проведено волейбольний турнір, присвячений пам’яті Олексія Свириденка. На волейбольному майданчику зустрілись команди  «Ветерани-аматори» (Козятин), «Ветеран» (Бродецьке) та «Мікс» (Козятин, Махаринці, Миколаївка), а також юнацькі команди  районноїДЮСШ «Колос». З вітальними словами до учасників змагань звернулась родина Свириденків - Ярослава Марківна та донька Таміла Олексіївна. Хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять  Олексія Петровича та ветерана спорту, учасника багатьох волейбольних турнірів Георгія Войтка.

Розпочали турнірну боротьбу ветеранські команди. «Мікс» та «Ветерани-аматори» здобули перемогу над волейболістами з Бродецького. В заключній грі козятинські аматори з рахунком 2:1 взяли гору над «Міксом».  

У спортивному протистоянні за участі юних волейболістів районної спортивної школи, перевага була на боці вихованців тренера Віктора Загороднюка (Бродецьке), які переграли юну команду Сергія Стецюка (Махаринці).

Усім учасникам турніру були вручені грамоти та кубки відділу з питань фізичної культури та спорту Козятинської міської ради та сектору молоді та спорту Козятинської райдержадміністрації.  

 

В Козятинському центрі дитячо-юнацької творчості відбулись районні сільські спортивні ігри Козятинщини з шахів, в яких взяли участь 7 команд з Білопілля, Бродецького, Глуховець, Махнівки, Сестринівки, Сокільця та Самгородка. Поза конкурсом виступали юні шахісти ЦДЮТ.

Вітальні слова шахістам пролунали від ветерана спорту Олексія Рубана та головного судді змагань Іллі Поліщука.

В особистому заліку з шахів були визначені призери. Серед чоловіків переможцями на 1-й і 2-й дошках стали Олександр Іонов (Сестринівка) та Дмитро Шкрябій (Махнівка). Друга сходинка п’єдесталу дісталась Юрію Друзю (Самгородок) та Роману Гуменюку (Білопілля), а бронза у Іллі Поліщука (Сокілець) та Сергія Семенюка (Глухівці).

 Серед жінок точилась цікава та рівна боротьба і відразу три учасниці набрали однакову суму очок: Маргарита Ткачук (Сестринівка), Ольга Репетацька (Самгородок) та Марина Савчук (Білопілля).

У командному заліку перемогли шахісти Самгородка, сестринівчани - другі і на третьму – махнівчани.

Наступні змагання спортивних ігор з баскетболу відбудуться 1-2 квітня.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація