Спортивні новини

17 березня відбулись районні змагання з баскетболу серед чоловічих команд в залік 25-х сільських спортивних ігор Козятинщини. 9 команд виборювали 3 путівки до фінальної частини першості району: Глуховець, Бродецького, Вернигородка, Кордишівки, Махаринець, Махнівки, Миколаївки, Самгородка та Сестринівки. За результатами матчів, у фіналі змагань-24 березня, зустрінуться баскетболісти Глуховець, Кордишівки та Сестринівки.

18 березня, до Всесвітнього дня здоров'я, відбувся відкритий турнір з футзалу серед жіночих команд. Учасниками змагань стали команди Київського національного університету будівництва та архітектури (КНУБА) та двох команд Козятинського району - "Колос-1", "Колос-2".
В першій грі КНУБА та "Колос-1" зіграли внічию - 4:4, в другій грі "Колос-1" з рахунком 5:4 поступився "Колосу-2" і в останній грі гравці КНУБА отримали перемогу над "Колосом-2" з рахунком 4:2.
Команди були нагороджені кубками та грамотами сектору молоді та спорту, а найкращі гравці відзначені окремими нагородами.