Спортсмени Козятинщини гідно представили район на обласних літніх сільських спортивних іграх

У Вінниці відбулись фінальні змагання обласних літніх сільських спортивних іграх Вінниччини 2018 року серед команд сільських та селищних територіальних громад.
Спортсмени із 21 району прибули до обласного центру, щоб взяти участь у цьому престижному та поважному спортивному дійстві. До складу козятинської команди ввійшли 13 спортсменів - призерів та переможців 26-х районних сільських спортивних ігор Козятинщини 2018 року. 
Розпочали відлік здобутих спортивних нагород легкоатлети: Марія Павлова (Махаринці) – 1 місце, Варвара Франчук (Пляхова) – 1 місце, Вадим Підручний (Непедівка) – 2 місце та Костянтин Олексюк (Зозулинці) – 1 місце. У командному заліку – 1 місце. 
Підтримали естафету легкоатлетів армспортівці. Андрій Довгалюк (Пиковець) впевнено виборов 1 місце, Людмила Козаченко (Пляхова) – 2 місце і Анатолій Козаченко (Пляхова) – 3 місце. У командному заліку – 2 місце. 
Як завжди, потужно виступили тенісисти Олена Кузнець та Іван Поберій (Сестринівка). Їм не було рівних у змаганнях з настільного тенісу – 1 місце в особистому та командному заліку.
Заслуговує на повагу виступ гирьовиків Сергія Гаврилюка та Василя Білоуса (с. Козятин). У своїх вагових категоріях вони посіли 3 місце. 
За результатами шашкових баталій Олена та Ігор Ярмошевичі (Непедівка) закріпились у середній частині команд-учасниць. 
Нагороди призерам змагань вручали голова Вінницької територіальної організації ФСТ «Колос» Сергій Татусяк і його заступники Світлана Коновалова та Вадим Мохник.

                         

                         

                         

                         

                                                       

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація