Споживачі природного газу на Вінниччині укладатимуть нові договори на постачання природного газу за спрощеною процедурою

З набуттям чинності нормативних актів, які реалізують вимогиЗакону України «Про ринок природного газу», зокрема, нових Правил постачання природного газу, газопостачання споживачамздійснюється на підставі укладення публічного договору між постачальником та споживачем.

Наприкінці вересня 2015 року НКРЕКП затвердила новий Типовий договір постачання природного газудля всіх побутових споживачів природного газу в Україні (Постанова НКРЕКП від 30.09.2015 р. №2500).

Процедура укладення нового договору на постачання природного газу побутовим споживам надзвичайно проста – громадянам потрібно лише підписати та повернути на адресу ТОВ «Вінницягаз Збут» заяву-приєднання до умов даного договору. Заяву-приєднання із вказаними місцями для підпису громадяни отримали у січні 2016 року разом із рахунками за газ. При цьому заяву-приєднання споживачі отримають вже заповнену, сформовану під кожного конкретного споживача та з усіма необхідними даними. Тому витрачати час на заповнення заяви власноруч споживачу не потрібно.

Заяву-приєднання можна також завантажити та роздрукувати із офіційного сайту ТОВ «Вінницягаз Збут»- https://vngaszbut.104.ua/ua/(розділ «Договір постачання природного газу побутовим споживачам»).

«Ми радимо громадянам не хвилюватися і не поспішати, адже заяви можна підписати та передати впродовж декількох місяців. Тим паче, що необхідності підписуватидодатковідокументи(договори)немає.За відсутності зауважень до персональних даних у заяві споживачам необхідно підписати її у вказаних місцях та повернути газопостачальній компанії. - пояснює директор ТОВ «Вінницягаз Збут» Василь Сопільник.

Ознайомившись і підписавши заяву-приєднання у вказаних місцях, споживач може повернути її ТОВ «Вінницягаз Збут» у будь-який зручний спосіб:

-         передати через контролера,

-         залишити у спеціальних скриньках у абонентських відділах

-         надіслати поштою

-         принести особисто до Єдиного вікна Товариства,  до сільської чи селищної ради або до районного управління.

 

 

Якщо у споживача виникають питання щодо заяви-приєднання, він можете звернутися до контакт-центру за телефоном (0432) 509-104, 605-304, (068) 30-00-104 або поставити запитання через Особистий кабінет, зареєструвавшись на сайті 104.ua.

На яку адресу відправляти листа, якщо споживач бажає відправити заяву-приєднання поштою:

-         21000, Вінницька область, м. Козятин, пров. Кондрацького, 2 (ТОВ «Вінницягаз Збут»)

 

Якщо споживач бажає передати заяву особисто через оператора:

-         м. Козятин,провул. Кондрацького, 2 – Розрахунковий центр ТОВ «Вінницягаз Збут»

 

 

ПАТ «Вінницягаз»

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація