Створено районну комісію з вивчення технічного стану об’єктів спільної комунальної власності та ефективності використання майна

Розпорядженням голови районної ради від 4 січня 2016 року № 2 створено районну комісію з вивчення технічного стану об’єктів спільної комунальної власності та ефективності використання майна. До її складу увійшли представники районної ради, райдержадміністрації та міської ради.

Комісія має на меті обстеження об’єктів спільної комунальної власності до 1 лютого 2017 р. Відповідні висновки щодо утримання спільного комунального майна сіл, селищ району буде винесено на обговорення Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради та сесії районної ради у І кварталі 2017 року.

Згідно відповідного розпорядження голови районної ради від 4 січня 2017 року, керівники комунальних установ і організацій до 01.02.2017 року мають надати пропозиції щодо доцільності та ефективності використання комунального майна, що перебуває в оперативному управлінні, а також відповідні плани та заходи на поточний рік.

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація