Створено робочу групу з адміністрування проектів розвитку

Відповідно розпорядження голови районної ради з метою адміністрування проектів розвитку територіальних громад та залучення інвестицій було створено відповідну робочу групу.

23 січня відбулось перше засідання, участь в якому взяв голова районної ради Віктор Слободянюк, заступник голови ради, керівник робочої групи – Анатолій Задорожнюк, представники фінуправління райдержадміністрації, управління регіонального розвитку, відділу освіти, комунальних установ.

На початку наради Віктор Слободянюк зазначив, що робоча група працюватиме в напрямку залучення якомога більшої кількості інвестицій до Козятинського району шляхом участі проектів розвитку в різних конкурсах. Оскільки співфінансування по обласному конкурсу проектів розвитку – це порівняно невеликі суми, тож основну увагу потрібно звернути на ті конкурси, де передбачається співфінансування більше 1 млн.грн., в тому числі і міжнародні гранти. В рамках даної роботи планується використати напрацювання Асоціації органів місцевого самоврядування.

За членами робочої групи були закріплені категорії проектів по галузям – освіта, медицина, культура і т.д. Відповідальні особи співпрацюватимуть з сільськими, селищними головами, керівниками закладів, управлінням регіонального розвитку, вивчатимуть грантові пропозиції.

Заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк наголосив, що до наступних засідань потрібно підготувати інформацію по кожному напрямку - які проекти ініційовано, які з них готові до участі у конкурсах та визначитись із сумами співфінансування з районного бюджету та від спонсорів, яких також потрібно буде залучати, щоб збільшити інвестиційну привабливість проекту.

Начальник управління регіонального розвитку Олена Дейнека поінформувала, що до 1 лютого потрібно підготувати та подати проекти екологічного спрямування.

Присутні обговорили спільний екологічний проект районної ради та сільських рад щодо облаштування площадок для збору твердих побутових відходів. Наголошено, що сільські ради вже мають виділити земельні ділянки для встановлення баків, визначитись із кількістю контейнерів та сумою співфінансування. За підсумками засідання по даному питанню на 28 січня заплановано проведення наради з сільськими, селищними головами.

                                

      

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація