«Суперстаршокласниця-2017»

7 квітня 2017 року в приміщенні актової зали Козятинського вищого політехнічного училища залізничного транспорту пройшов районний конкурс “Суперстаршокласниця - 2017”.

В складі журі були заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Прохоров. Меценатів заходу представляли перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, представники відділень банків, приватні підприємці, сільські та селищні голови.

За звання “Суперстаршокласниця - 2017” змагалися кращі дівчата 15 навчальних закладів району – талановиті, красиві, розумні.

Учасниць чекали нелегкі випробування, вони повинні були продемонструвати своє уміння триматися на сцені, розповісти про себе, свої звички, уподобання та мрії, уявляли себе справжніми дизайнерами та моделями, презентуючи глядачам свої здібності. Сім різноманітних дефіле чекали на глядачів: «Я і мої мрії», «Шкільна форма», «Моя майбутня професія», «Мілітарі», «Сучасний український костюм», «Канікули» та «Вечірня сукня». В усіх конкурсах красуні були яскравими і неповторними.

Протягом концерту глядачі мали змогу насолоджуватись художніми номерами, які подарували глядачам ансамблі «Зорецвіт», «Водограй» та «Зірки Арчі», а родзинкою для глядачів були «особливі дефіле» маленьких принцес та чарівних юнаків.

Дівчата на Козятинщині найкращі! Це вкотре довів районний конкурс «Суперстаршокласниця - 2017», що подарував безліч позитивних емоцій усім глядачам, які вщерть заповнили актову залу училища.

Козятинські красуні одержали подарунки від незалежних експертів, а також від організаторів свята.

На заході також були присутні сільські та селищні голови, які бурхливими аплодисментами та щедрими подарунками привітали представниць своїх територіальних громад із вдалими виступом.

За підсумками голосування, перемогу в конкурсі «Міс суперстаршокласниця» отримала учениця 11 класу Безіменської ЗНВК Євгенія Закасовська.

                                                          

                                                          

                                                          

                                                          

                                                          

                                                          

                                                         

                                                         

                                                          

                                                          

                                                          

                                                          

                                                             

                                               

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація