«Суперстаршокласниця-2018»

20 квітня в приміщенні актової зали Козятинського вищого політехнічного училища залізничного транспорту пройшов районний конкурс «Суперстаршокласниця – 2018».

Цього разу за корону найкращої боролися 12 дівчат - талановитих, красивих та розумних.

Участь у заході взяли голова районної ради Віктор Слободянюк та заступник голови ради Анатолій Задорожнюк, який увійшов до складу суддівського журі.

Під час «Візитки» глядачі мали змогу дізнатися про особисті захоплення та переваги дівчат, а також про їхні досягнення в навчанні. Кожна з учасниць достойно презентувала себе та свої вміння.

Конкурсні завдання пролетіли миттєво. Учасниці підготували розповіді про свої мрії та майбутню професію, продемонстрували свої вбрання під час дефіле в стилі «Шкільна форма моєї мрії», «Мілітарі», «Літній костюм», «Десерт» та «Вечірня сукня».

Традиційний інтелектуальний конкурс пройшов у новому форматі – замість красунь на сцену вийшли їхні асистенти – хлопці, які подарували глядачам безліч позитиву, доповнюючи прислів’я, вгадуючи мелодію та відповідаючи на питання із різних галузей.

Протягом концерту глядачі мали змогу насолоджуватись художніми номерами у виконанні ансамблів «Крок» та «Зірки Арчі», Олксандра Бабкіна, Олексія Пугача, Марії Дацюк та Миколи Аліфіренка.

Зі святом краси та грації дівчат привітав голова районної ради Віктор Слободянюк, який  зауважив, що краса – це не тільки чудові зовнішні дані і граціозні рухи. Це – шарм і чарівність, розум та інтелект. Віктор Миколайович наголосив, що усі конкурсантки гідні перемоги, вручив красуням квіти, побажав успіхів і ніколи не зупинятися на досягнутому.

Святкове дійство закінчилось нагородженням учасниць конкурсу цінними подарунками від представників установ та організацій, приватних підприємців, сільських та селищних голів, які виступили у ролі незалежних експертів.

За підсумками голосування, перемогу в конкурсі «Суперстаршокласниця - 2018» отримала учениця Самгородоцького ЗНВК Вікторія Мольчук. Дівчині вдалось також вибороти і приз глядацьких симпатій.

                                   

                                   

                                   

                                   

                                   

                                   

                                   

                                   

                                   

                                   

                                   

                                   

                                   

                                   

                                   

                                   

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація