Святковим концертом на Козятинщині відзначили Міжнародний жіночий день

Дуже приємно, що календар весняних свят відкриває такий чудовий день як 8 Березня, який несе у світ ніжність, красу та щирі жіночі посмішки.

Усе найдорожче, що є в нашому житті, – щастя, радість, надія, кохання, – пов’язане з жінкою. Без прекрасної половини людства не було б стільки світла, любові й тепла. Жінки наповнюють будні яскравими фарбами, спонукають до шляхетних вчинків і добрих справ. 

Важко уявити будь-яку сферу людської діяльності, де б не працювали жінки. Серед них - керівники та працівники районних установ, підприємств та організацій; представниці місцевого самоврядування – сільські голови, секретарі сільських рад, депутати всіх рівнів; вчителі і лікарі, діячі культури та працівники сфери торгівлі й послуг, трудівниці сільського господарства.

Виконуючи безліч професійних обов'язків, жінки встигають мати бездоганний вигляд, бути лагідними мамами, турботливими дружинами, справжніми хранительками домашнього вогнища.

Вже традиційно найтепліші слова побажань на адресу жінок Козятинщини з нагоди Міжнародного жіночого дня звучали на районних урочистостях, які відбулись 6 березня.

Зі святом чарівне жіноцтво вітали  представники влади.

- Своєю ніжністю, посмішкою, оптимізмом ви, дорогі жінки, наповнюєте життя  теплом та радістю, даруєте хвилини щастя, запалюєте у серцях кохання. Ви  – тендітні берегині сімейного затишку, - зазначив заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк. - Хай радість і щастя квітнуть у кожній жіночій долі, а любов і повага, сімейна злагода, мир і добробут супроводжують вас у житті. Нехай кожен ваш день буде світлим і радісним!

Міцного здоров’я, успіхів у роботі, величезного жіночого щастя, любові та добра побажав присутнім в залі жінкам голова райдержадміністрації Юрій Слабчук.

В ході урочистостей нагрудний знак та почесне свідоцство "Мати героїня"  вручено жительці села Блажіївка, матері шести дітей Олені Слєбі.

Чудовим подарунком для всіх жінок став святковий концерт, підготовлений працівниками районного Будинку культури, дитячих музичних шкіл та аматорами мистецтва.

                    

                    

                    

                    

                     

                     

                     

                     

                     

                     

                     

                     

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація